Tylö Expression Combi Cooper

Piec do sauny Tylo Expression Combi Cooper to bardzo proste i estetyczne urządzenie, które dodatkowo nie zużywa dużo energii. W zestawie posiada sterownik zewnętrzny, co bezsprzecznie ułatwia jego obsługę – staje się ona wygodna i intuicyjna.

Recenzja pieca – Tylö Expression Combi Cooper

Warto zwrócić uwagę na wygląd pieca – jest on produkowany w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, ciemnopomarańczowym oraz kremowym, wpasuje się zatem do każdej aranżacji. Na obudowie nie ma żadnych przycisków, które gryzłyby się z płynną kompozycją. Cały projekt jest bardzo stabilny – piec stoi na czterech nóżkach.

Piec pracuje w różnych trybach, można ustawić go na włączenie o określonej porze, wyłącza się domyślnie po 12 godzinach użytkowania – to ustawienie można dowolnie zmieniać. Jest to przydatna opcja dla zapominalskich, sprawdza się również, gdy chwila relaksu w saunie potrwa zbyt długo, a nam nie będzie spieszno do jej opuszczenia. Do pary wytwarzanej przez piec możemy dodać własne kompozycje zapachowe, jak również zioła.

Konserwacja urządzenia jest prosta i nie pochłania masy czasu. Sprowadza się do czyszczenia poszczególnych segmentów: zbiorniczka na esencje zapachowe oraz nawilżacza powietrza. Nie można pozwolić, aby w naszym piecu osadził się kamień

Tylo Expression Combi Cooper to urządzenie godne polecenia dla wszystkich osób, którym zależy na funkcjonalności oraz estetycznym wyglądzie. 

Ceny za piec Tylö Expression Combi Cooper

Saunahome – 11800zł

https://www.saunahome.pl/piec-do-sauny-tyl-expression-combi-cooper-p-715.html

Sauny Kubik – 15141zł

Saunaonline – 13899zł