Piec Harvia Cilindro PC 70 F

Piec do sauny Harvia Cilindro PC 70 F to jeden z najlepszych wyborów na polskim rynku. Posiada on bardzo estetyczny wygląd, a do tego jest niezwykle funkcjonalny, dlatego cieszy się pochlebnymi opiniami ze strony wielu osób. Przede wszystkim ma on niezwykle solidną obudowę zewnętrzną, która jest ażurowa, a do tego odporna na różnego rodzaju uszkodzenia. Ważną zaletą tego pieca jest to, iż można go zastosować zarówno w saunach bardzo przestronnych, jak i zdecydowanie mniejszych. Dodatkowo obudowa nie posiada żadnych otworów, a to sprawia, że zajmuje on w saunie mniej miejsca, wtedy też można z niej swobodniej i wygodniej korzystać.

Zadania pieca Harvia Cilindro PC 70 F

Odpowiedzialny jest za utrzymanie wskazanej przez użytkownika temperatury w kabinie. Bardzo ważne jest to, iż takie piece posiadają także specjalnej jakości komory, w których bez problemów można umieścić kamienie, wykonane ze stali nierdzewnej, zmieści się ich tam dość spora ilość, dzięki czemu nagrzeją się do odpowiedniej temperatury i zapewnią skuteczny relaks wszystkim użytkownikom sauny. Obudowa dodatkowo jest ocynkowana, spełnia ona wszystkie kwestie bezpieczeństwa, jest wytrzymała oraz bardzo estetyczna.

Piec dostępny jest na polskim rynku w bardzo przystępnej cenie, umieszczone w piecu kamienie można polewać gorącą wodą na wiele sposobów, przede wszystkim z góry, ale też z boku, w zależności od indywidualnych preferencji klientów. Ważne jest też to, iż tego typu piece posiadają wbudowane sterowniki, dzięki czemu zarządzanie nimi jest bardzo łatwe i komfortowe, poradzi sobie z tym każda zainteresowana osoba. Oprócz tego piece są bezawaryjne, a więc nie trzeba się obawiać o to, że po krótkim czasie piec odmówi klientowi posłuszeństwa, korzystać można z niego przez wiele lat, na bardzo wysokim poziomie, zapewnia on użytkownikom doskonałe wrażenia i perfekcyjny relaks po męczącym dniu. Piec może być bez problemów ustawiony na podłodze, posiada on niezwykle stabilną i solidną konstrukcję, nie niesie za sobą dla użytkowników sauny żadnego niebezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat pieca Harvia znajdziesz pod linkiem: https://www.saunahome.pl/piece-elektryczne-do-sauny-c-143.html