Piece Tylo

Wynalazki technologiczne XXI wieku są odpowiedzią na stale rosnące oczekiwania klientów. Wygórowane oczekiwania klientów są z kolei efektem świadomości, że wyczerpującą pracę, karierę i dbanie o bezpieczeństwo finansowe rodziny  należy równoważyć wypoczynkiem, relaksem, troską o zdrowie oraz kondycję emocjonalną bliskich. Tę równowagę może zagwarantować domowe SPA.

Piece Tylö

Warto więc wiedzieć, że już ponad 60 lat liderem w produkcji pieców do domowych saun jest szwedzka firma Tylö.

Producent ten może poszczycić się niezwykłą technologią gwarantującą niskie zużycie energii oraz bardzo szybki czas nagrzewanie sauny. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu dwóch bocznych komór maksymalizujących przepływ powietrza i skracających czas nagrzewania sauny do temperatury 80⁰ C w zaledwie 20 minut!  Na ekonomiczność pieców do sauny Tylö wpływ ma także odpowiednia ilość kamieni. Jest ona proporcjonalna do wyjściowej mocy pieca, tak by nagrzewanie kamieni następowało w jak najkrótszym czasie, zapewniając idealny poziom pary i  jak najmniejsze zużycie energii. To najlepszy dowód, że piece Tylö są najbardziej energooszczędnym rozwiązaniem!

Kolejną zaletą tego szwedzkiego produktu jest system „podzielonej mocy” decydujący o stałej temperaturze w saunie. Ta niecodzienna technologia zapewnia luksus kąpieli, ale także gwarancję niskich kosztów eksploatacyjnych.

Firma Tylö w trosce o wysoką jakość swojego produktu i bezpieczeństwo użytkowników zastosowała do produkcji pieców materiały najwyższej jakości i unikatowe rozwiązania inżynierskie. Wytrzymałość szwedzkich pieców zapewniają odlewane pokrywy i osłony wewnętrzne oraz wykonane ze stali nierdzewnej pojemniki na kamienie. Z kolei obudowa typu Thermosafe zapewnia bezpieczeństwo, utrzymując temperaturę zewnętrzną pieca w granicach 40⁰ C.

Wspomniane wyżej pojemniki na kamienie charakteryzują się niespotykaną w innych piecach do saun głębokością i proporcjonalnością, dzięki którym kamienie stykające się  elementami grzejnymi optymalizują zraszanie oraz odparowywanie będące podstawową ideą każdej sauny.

Tylö dba o każdy detal, tym bardziej nie dziwi fakt, że wyłącznie pod okiem firmowych inżynierów powstają wszystkie elementy grzejne, które od lat cieszą się niezawodnością i wytrzymałością. To dzięki tym zaletom piece do saun Tylö mają nawet 5 lat gwarancji! Gdzie można je kupić? Albo na stronie producenta, albo za pomocą sklepów internetowych.

Domowa sauna

Dla wielu klientów niezwykle ważną kwestią będzie niewątpliwie to, że opisywane piece do saun umożliwiają urządzenie domowej sauny w pomieszczeniach o stosunkowo niewielkim metrażu! Dotychczas mało kto wierzył, że możliwe jest urządzenie łaźni parowej w zwykłej łazience.

Firma Tylö dołożyła wszelkich starań, aby każdy mógł poczuć luksus, na jaki zapracował!  Dziś, decydując się na montaż takiego pieca, nie musisz martwić się, że twoja łazienka jest zbyt mała. Jej niewielkie rozmiary mogą teraz stać się atutem, gdyż zapewnią kameralną atmosferę, w której relaks i regeneracja sił witalnych również będą możliwe, a Ty bez przeszkód będziesz mógł korzystać z dobrodziejstw domowego SPA!