Melanotan II - czy to koniec z solarium?

Jak wszyscy wiedzą zdrową i dobrze wyglądającą opaleniznę ciężko utrzymać przez dłuższy czas. Wiele osób jest zdania, że przez cały rok jest to praktycznie niemożliwe. Mimo, że na rynku jest wiele możliwości, takich jak: opalanie klasyczne, samoopalacze czy solarium to żadna z nich nie jest idealna. Długie przebywanie w świetle promieni słonecznych dostarcza nam co prawda witaminy D3, ale źle wpływa na skórę ciała i może powodować szybsze starzenie się skóry. Z kolei samoopalacze wymagają umiejętnego nakładania, w innym przypadku powstaną plamy i smugi. Będąc w solarium jesteśmy narażeni na promieniowanie UVA, które jest bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Wpływa na fotostarzenie się skóry, powoduje uszkodzenia oczu i pojawienie się przebarwień. Można więc śmiało powiedzieć, że nie ma złotego środka, który umożliwi nam opalenie się bez żadnych minusów. A raczej nie było go do tej pory. Poznajcie Melanotan II.

Czym jest Melanotan II?

Jest to syntetyczny analog melanotropiny. Brzmi to dość skomplikowanie, ale melanotropina to nic innego jak hormon mający wpływ na pigmentacje naszej skóry. Melanotan, kiedy już dostanie się do naszego organizmu stymuluje receptory alfa-melanocytów, co przyspiesza powstawaniu melaniny. Dzięki temu możemy opalać się zdecydowanie szybciej i efektywniej. A najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Melanotan to specyfik pozwalający osiągnąć syntetyczną opaleniznę bez konieczności przebywania na słońcu czy używania szkodliwych na naszej cery rozwiązań. Bardzo ważną zaletą jest działanie produktu. Inne specyfiki wspomagające opalanie działają od zewnątrz, Melanotan pomaga skórze osiągnąć olśniewającą opaleniznę od środka!

Kiedy i jak stosować Melanotan II?

Produkt ten jest przeznaczony do iniekcji skórnej, a zastrzyki powinny być regularnie wykonywane co siedem dni. Aby przygotować preparat należy wymieszać proszek z opakowania z 2 mg wody, wymieszać, a następnie przelać do strzykawki. W tym momencie jest już on gotowy do użycia. Wraz z  pierwszym użyciem Melanotan rozpoczyna działanie w naszym organizmie. Wymarzona opalenizna powinna pojawić się po około 10 zabiegach, ale pierwsze efekty będą widoczne dużo wcześniej.

Więcej o zasadach przygotowywania i zastosowaniu preparatu przeczytasz pod linkiem – Melanotan II.

Czy warto stosować Melanotan?

Melanotan II jest produktem atestowanym, a jego działanie zostało potwierdzone naukowo. Oznacza to, że stosując go zgodnie z zaleceniami producenta będziemy mogli cieszyć się perfekcyjną opalenizną. Ponadto, ważną zaletą są długotrwałe efekty, które utrzymują się nawet do roku. Skutki uboczne to zwiększone libido i zmniejszony apetyt. Melanotan II – twoja szansa na idealną opaleniznę.