Sauna

Sauna to miejsce stworzone z myślą o relaksie i poprawie zdrowia. Nic więc dziwnego, że od dawna stosuje się różne urozmaicenia mające za zadanie jeszcze bardziej spotęgować doznania korzystania z sauny. Jednym z takich bonusów niewątpliwie są kryształki lodowe do sauny.

Kryształki lodowe do sauny – czy warto?

Mamy tutaj do czynienia z produktem całkowicie naturalnym, dzięki któremu każdorazowe seanse w saunie będą jeszcze bardziej orzeźwiający. Można bardzo łatwo je zakupić – szczególnie w sieci internetowej, gdzie zwykle można dobrać sobie ich różne pojemności, tak aby znaleźć te idealne dla swoich aktualnych potrzeb i preferencji. Każdy taki kryształek skrywa w sobie niesamowicie intensywny aromat. Warto podkreślić również to, że są naprawdę bardzo wydajne. Dla większego urozmaicenia sesji w saunie można stosować je z powodzeniem na przemian z zapachowymi koncentratami. To kapitalny pomysł na to, by rytuały zapachowe w saunie stały się jeszcze bardziej ożywcze.

 

Jak je stosować?

  1. Zanim zdecydujesz się dozować kryształki, koniecznie musisz schłodzić wodą znajdujące się w saunie kamienie. Najwygodniej będzie to zrobić za pomocą chochli wody.
  2. Pora na dozowanie – użyj niewielkich ilości kryształków (przypominamy, że są bardzo wydajne!) bezpośrednio na już rozgrzane kamienie.
  3. Uważaj na przedawkowanie! Nie przesadzaj z ilością stosowanych kryształków, gdyż w takich okolicznościach może dojść do podrażnienia oczu, a nawet układu oddechowego!

 

Jakie korzyści?

  • Obniżone ciśnienie krwi: sauna plus termoterapia wspomaga funkcje układu krążenia.
  • Ulga w bólu: można zmniejszyć dyskomfort dolegliwości, takich jak bóle mięśni i stawów.
  • Choroby skóry: skóra będzie oczyszczona, gładka, doznaje się podczas takiej sesji uczucia świeżości.
  • Utrata masy ciała i redukcja cellulitu: można liczyć na szybką eliminację tych problemów poprzez pocenie.

 

Zatem, bez względu na to czy jest się stałym bywalcem sauny czy też dopiero zaczyna się poznawać przyjemności z niej płynące – warto rozważyć opcję, jaką są właśnie lodowe kryształki do sauny.

Zapisz

Zapisz

Zapisz